RYYNÄNEN CONSULTING OÜ on tegutsenud alates aastast 2010.

Meie põhitegevusaladeks on ettevõtete asutamine ning müümine, allhankijate otsimine, turu-uuringud ning raamatupidamisteenused. Samuti tegeleme personali värbamisega.

Oleme aidanud kümnetel Soome firmadel ja ettevõtjatel alustada oma äritegevust Eestis. Samuti tegeleme aktiivselt erinevate Eestis toodetud teenuste ning kaupade müümisega Soome turule.  Heal meelel aitama Eesti firmadel pääseda Soome turule. On ju Soome tihti kõige loogilisem viis alustada oma teenuste ja toodete ekspordiga. Meie eesmärgiks on pakkuda kõrgetasemelist teenust, et kliendisuhe püsiks pika ja jätkusuutlikuna.

Kui sinul on mõni küsimus, millele soovid vastust, helista või maili meile. Heal meelel saame ka kokku meie kontoris Tallinna kesklinnas.

Tegevjuhi tervitus: “Meilt saad kõrgetasemelist ning jätkusuutlikku teenust!”

Allhanketeenused

Kui teid huvitab oma toodanguga välisturule sisenemine, võite võtta meiega ühedust! Aitame teil leida sobiva partneri, kelle müüa oma teenuseid ja tooteid. Eriti oleme spetsialiseerunud Soome turule – meil on suur kontaktivõrgustik Soomes, kellele saame pakkuda allhanketeenuseid.

Muu hulgas teeme alltoodud valdkondade ettevõtetega heal meelel koostööd:

  • trükiteenuste allhange (reklaamid, visiitkaardid, ajakirjade trükkimine jne.)
  • IT-teenuste allhange (kodulehtede tegemine ja haldamine, programmeerimne, süsteemihaldus)
  • graafiliste tööde tegemine (logode kujundamine, kodulehtede kujundamine)
  • metallitööde allhange (lumesahad, metallijala, grillide tootmine jne.)
  • terviseteenused
  • jne.

Eesti ettevõtete sisenemine Soome turule

Aitame Eesti ettevõtetel siseneda Soome turule. See hõlmab nii õigete kontaktide ning klientide otsimist, kui ka Soome ettevõte asutamisel aitamist.

Ettevõtete asutamine ning müümine

Aitame ettevõte asutamisel ning selleks vajalike protseduuride läbi viimisel. Asutame nii Eesti kui ka Soome firmasid. Samuti müüme mõlemas riigis ka valmisfirmasid. Eesti firmasid müüme/asutame hinnaga alates 420 € ning Soome firmasid hinnaga alates 1500 €. Samuti aitame erinevate aruannete koostamisel Soome äriregistrisse ning maksuametisse.

picjumbo.com_IMG_4893

Raamatupidamine

Raamatupidamispakettide hinnad algavad 40 €/kuu.